Tutvustus

Olen Anne-Mari.

Rühmatreeninguid olen juhendanud üle 10 aasta, viimased paar aastat lisaks ka personaaltreeninguid.

Olin üsna trennikauge inimene kuni sattusin BodyBalance rühmatreeningusse umbes 20 aastat tagasi.

Mu esimesed emotsioonid olid väga keerulised: tundsin, et tahan põgeneda ja et ma ei tule kunagi tagasi, et ma ei saa hakkama, sest mu keha ei paindu ja ei jaksa, lisaks oli treeningus nii palju uut infot… lihtsam oleks olnud mitte tulla.

Lasin emotsioonidel minna ja hakkasin tundma, et juba see üks kord mõjus- seljakangus vähenes, kehal oli kerge olla ning mõistsin, et tahan veel proovida. Ja siis ma läksin tagasi ja MUUTSIN OMA ELU.

Ma nautisin iga keharakuga tundes, kuidas keha ja meel voolasid ning nii hea oli olla.

Tahtsin seda tunnet veel ja veel ja veel….

Ma muutusin tugevamaks- nii vaimselt kui füüsiliselt ja ka emotsionaalsemalt. Ma sain kergesti hakkama ja sujuvalt olingi BodyBalance instruktorite koolitusel aastal 2012 ning pärast seda juba juhendamas teisi saali ees. Tahtsin seda tunnet ka teistele jagada, veel ja veel ja veel…

2015.aastal tegin rühmatreeneri kutse, läbisin meeletu hulga koolitusi, läksin tööle spordiklubisse ja mu tutvusringkonda lisandus nii palju säravaid, terveid ja positiivseid spordimaailma inimesi, kes andsid jõudu ja usku juurde.

2021 aastal läbisin ka personaaltreeneri koolituse ja sain personaaltreeneri kutse.

Tundsin, kuidas treenitavad mu saalis olid ka omadel teekondadel- ühtede teekond oli sirge ja kerge, teistel nii nii raske, käänuline ja kaikaid täis….Kuid ma olin nende jaoks olemas. Nad ei olnud üksi. Kui oskasin, siis aitasin, kui ei osanud, siis uurisin ja õppisin juurde. See avastamis- ja saavutamisrõõm koos ühise energiaga, mis saalis vastu saan on lihtsalt imeline. Ma ju ei muuda enam vaid oma enda elu paremaks, vaid aitan ka teisi.

Minu kirg on kõik, mis on seotud seljaga. Loen ja otsin uuringuid, materjale, harjutusvara, kuidas saada lülisammas toimima, nii nagu see peaks toimima.

Aastaid tagasi avastasin enda jaoks pilatese- treeningusüsteemi, mis joondab keha- paneb liigesed ja lülisamba mõnusalt liikuma, vormib lihaseid ja aitab taastada meie tunnetust ning kontrolli keha üle.

2023 aastal lõpetasin väga kõrgetasemelise BASI  mati- ja masinapilatese õpetaja koolituse ja tunnen siiani iga keharakuga, kuidas pilates on just see, mis mind aitab kõige rohkem.

2021. aastal asutasin TrenniPesa – koha, kus me koos füsioterapeut Aliisiga ja psühholoog Liisiga aitame inimestel tunda ennast oma kehades ja mõtetes hästi.