Anne-Mari Jaago

Trennipesa asutaja

Olen kogu oma teadliku elu hinnanud inimeste püüdlusi, soove ning õnnestumisi mugavustsoonist välja tulemiseks. Väljumiseks sinna, kus saavad alguse edusammud, võimenduvad emotsioonid ning tekivad mälestused. Mõnikord ei väljuta mugavustsoonist vabatahtlikult, vaid elu ise sunnib selleks läbi erinevate juhtumiste ja sündmuste. Igal juhul on parim, kui on olemas abi ja toetus.

Minu töö ongi toetada, motiveerida ning juhendada inimesi sel teekonnal, peamiselt just nende füüsilisel arenguteel. Pakun tuge, et inimene poleks selles üksi, et tal oleks keegi, kes juhendab ja on vajadusel olemas.

Minu eesmärk on see, et kõik inimesed, noortest eakateni, tunneks end oma kehas hästi, elaks valuvabalt ning saaks rõõmu liikumisest. Et nad oleks tugevad, hoitud ning mis oluline – terved.

Olen pilatese matitreeningu õpetaja. Õppisin Eva Pettineni juhendamisel Flexus Pilatese matitreeneri koolitusel.

Olen lõpetamas Intensive PT personaaltreeneri koolitust, mille tulemusena olen samas sügisel 2021.aastal Euroopas ja Põhjamaades tunnustatud tunnistuse International Personal Trainer.

Alates 2012. aastast olen tegutsenud rühmatreeningute treenerina. Oman aeroobika ja rühmatreeningute treenerikutset.

Samuti olen aastast 2012 rahvusvahelise programmi LesMills BodyBalance instruktor-juhendaja.

Olen töötanud spordiklubi juhatajana ja rühmatreenerina MyFitness Pärnus. Hetkel töötan 24/7Fitnessis rühmatreeningute treenerina.

Viin läbi personaalseid ja rühmatreeninguid, enamasti pilateses ja lihastreeningutes.

Oled oodatud teadlikult ja eesmärgipäraselt treenima!

Telefon: +372 51 81 778 

E-post: info@trennipesa.ee